08:50 Případy pro Lauru (14)
Zastavárník. Když noční hlídka volá detektivy k vraždě zastavárníka, kterého zabili kvůli pár starožitným kouskům, zdá se, že je to případ, který se dá vyřešit za pár hodin.


08:35 M*A*S*H (39)
Personál polní vojenské chirurgické nemocnice se s válkou vyrovnává po svém. Ani v Koreji jim nechybí humor a odvaha, vlastnosti, bez kterých by situaci jen stěží přežili...


07:20 Klenot TV
Poznejte náš svět nádherně se blýskajících klenotů! Čekají Vás klasické šperky zdobené krásnými a mnohobarevnými kameny, které lze objednat v našem živém vysílání.


09:05 Můj přítel Monk II (10)
(Monk II) Před Monkovým domem je zavražděn mladík, který rozvážel noviny. Zdá se, že někdo nechtěl, aby se ty noviny k Monkovi dostaly.


09:05 Top Gear VI
Nejslavnější motoristický magazín světa, který pravidelně sleduje tři sta milionů diváků.
09:45 Kriminálka Anděl II (10)


09:15 Ano, šéfe!
Epizoda: Motorest Lesní Zátiší - Plzeň Jsme tu proto, abyste v hospodách nejedli blafy! Uvádí Zdeněk Pohlreich

09:50 Soudkyně Barbara
Skutečné příběhy ze soudních síní. Nesmlouvavá, neomylná a spravedlivá ? soudkyně Barbara rozhoduje, kde je pravda

09:55 Hlídat Tess
(Guarding Tess) Bývalá první dáma Shirley MacLaine dělá osobnímu strážci Nicolasi Cageovi jen samé naschvály a on s velkou dávkou trpělivosti řeší její rozmary. USA1994, komedie. Hrají N. Cage, S.

10:10 Americký chopper VIII (12) -HD
Paul Teutul a jeho synové vyrábějí ty nejvíc cool motorky na míru. Vyžaduje to nejen dobrý nápad a zručnost, ale hlavně pevné nervy. K peprným slovům a šťavnaté hádce totiž pánové nikdy nemají daleko.10:55 Co na to Češi
Zasoutěžte si společně s dvěma týmy, které mají za úkol co nejlépe odhadnout, jak na různé jednoduché otázky z každodenního života odpovědělo sto oslovených Čechů (2017).

10:20 Rosamunde Pilcher: Nebezpečný příboj
Ovdovělý reverend Paul Gilmore je kvůli nařčení ze sexuálního obtěžování přeložen do menšího města v Cornwallu.

11:10 Záchranáři
Nikdo nezná tenkou hranici mezi životem a smrtí tak dobře jako oni. Záchranáři. V situacích, kdy jde doslova o všechno. Čtyři příběhy, čtyři výjezdy. Buďte s námi u toho!

11:40 Teleshopping
(Three Men and a Baby) Jedno dítě, žádná matka, ale zato hned tři tatínci v americké adaptaci úspěšné francouzské komedie. USA 1987, komedie.

11:15 Námořní vyšetřovací služba L. A. I (8)
Epizoda: Útok ze zálohy Na oddělení se vrací agent Renko, aby pomohl s vyšetřováním smrti jistého vojína. Jeho vražda by mohla souviset s krádeží několika vojenských raket...11:45 Tescoma s chutí
Nápady na super večeře s Ivetou Kořínkovou a Radkem Šubrtem. Vaření, stolování, módní trendy a vše kolem jídla - každý všední den na Nově

12:15 Polední zprávy
Epizoda: Noc a den Státní návladní J. L. McCabe je náladový bručoun, který je milý akorát na svého psa. Jeho hlavní vyšetřovatel Jake Styles je usměvavý hezoun, který se otočí za každou sukní.

12:40 Nebezpečné vztahy live
Životní kotrmelce, zklamání, nenávist a bolest! To vše tváří v tvář

12:05 Tři muži a nemluvně
(Princess Diaries) Život Anne Hathaway se převrátil naruby, když se dozvěděla, že je dědičkou královského trůnu. Brzy se z ní stane skutečná dáma, ale nic není zadarmo... USA 2001, romantická komedie.

12:10 Futurama II (12)
Epizoda: Bájné město Atlanta Fry a jeho přátelé si v poklidu rybaří, když jejich loď stáhne na dno obrovský okoun. V hlubinách najdou bájné město Atlanta a Fry i svou pravou lásku...12:00 Polední Televizní noviny
Sportovní noviny, Počasí

12:30 Jake a tlusťoch IV (8)
Epizoda: Vražda na dálku Michael vyšetřuje vraždu na Divokém západě. Jen nejde tak úplně o západ a vlastně ani divoký, je to polorozbořená osada pro pár snílků, kteří žijí jako ve filmu o kovbojích.

13:50 Česká tajenka
Zábavná soutěž plná tajenek pro velké i malé. Pořadem Vás provede Vlasta Korec

14:00 Teleshopping


12:40 Simpsonovi VI (4) -ST -HD
Epizoda: Návštěva Drsnolandu Taková normální žlutá rodinka... Americký kultovní animovaný seriál (1994 - 1995)12:30 Správná dvojka III (6)
(Odd Couple III) Za Oscarem přijde jeho rival Rich Eisen, který chce, aby mu předal humanitární ocenění. Oscar chtě nechtě souhlasí a Dani mu připraví ?oslavnou? řeč.

13:30 Poslední polda II (1)
Epizoda: 8, 9, 3 V Římě někdo vraždí ty nejvýše postavené v různých mafiích. Vrah po sobě zanechává kulečníkové koule. Jejich význam však policii uniká... Italský kriminální seriál (2013). Hrají D.

14:50 Česká tajenka
Zábavná soutěž plná tajenek pro velké i malé. Pořadem Vás provede Vlasta Korec (Premiéra)

14:20 Deník princezny


13:10 Simpsonovi VI (5) -ST -HD
Epizoda: Návrat Leváka Boba Taková normální žlutá rodinka... Americký kultovní animovaný seriál (1994 - 1995)12:50 Ordinace v růžové zahradě 2 (247)
V ráji. Lea chce rozložit manželství Běly a Eduarda. Domluví docentu Valšíkovi místo na prestižním lékařském výzkumu mimo Kamenici a Bělu podporuje v přesvědčení, že o ni její muž ztrácí zájem.

14:30 Komisař Rex na stopě I (5) -ST -HD


15:50 Soudce Alexandr
Na obrazovku se vrací spravedlnost v mužské podobě soudce Alexandra. Řešit se budou především peníze. Dluhy, exekuce, zpronevěry, podvody a již brzy také vážnější případy trestního práva.

16:30 Auta
(Cars) Nádherná animovaná pohádka nejen pro děti, ale i pro dospělé. USA 2006, animovaný.

13:35 COOLfeed -HD
Tvoje voblíbená bedna tě hodlá krmit pořádným žrasem. COOLfeed - to je každodenní nášup novejch repek, minipořadů a tipů ze všech témat, který tě zajímaj (Premiéra)14:05 Můj přítel Monk II (11)
(Monk II) Pan Monk a tři koláče. K případu ukradeného auta, jehož majitelku najdou zavražděnou, policie Monka nepřizve.

15:30 Komisař Rex na stopě I (6) -ST -HD
Epizoda: Vražda v knihovně V knihovně je zavražděna mladá žena. Jediným svědkem celé události je její dcera, která ale kvůli šoku není schopná vypovídat... Italský kriminální seriál (2013). Hrají D.

17:10 Soudkyně Barbara
Skutečné příběhy ze soudních síní. Nesmlouvavá, neomylná a spravedlivá ? soudkyně Barbara rozhoduje, kde je pravda (Premiéra)

18:35 Láska z pasáže
Lukáš Vaculík má za sebou maturitu, ale živí se jako čistič oken a lehce vydělané peníze ho přivedou na scestí. ČR 1985, psychologické kriminální drama. Dále hrají T. Kulíšková, M. Vašut, V.

13:45 Simpsonovi VI (6) -ST -HD
Epizoda: Pátý speciální čarodějnický díl Taková normální žlutá rodinka... Americký kultovní animovaný seriál (1994 - 1995)15:00 Můj přítel Monk II (12)
(Monk II) Pan Monk a televizní hvězda. Byla zavražděna žena Brada Terryho, hvězdy detektivního seriálu, v okamžiku, kdy herec stojí před domem a rozmlouvá s desítkou novinářů.

16:35 Odpolední zprávy
Epizoda: Xenofob / Heroin a školačky / Měděný zloděj / Muž před ZŠ Čtyři případy, čtyři lidské osudy. Reální policisté, případy ukazující skutečný život a volání o pomoc

18:30 NAŠE ZPRÁVY
První televizní zprávy v Česku

20:00 Jonah Hex
Výměnou za svobodu musí zastavit muže, který je připraven rozpoutat na zemi peklo. USA 2010, western. Hrají Josh Brolin, John Malkovich, Megan Fox, Michael Fassbender, Will Arnett a další.

14:15 Simpsonovi VI (7) -ST -HD
Epizoda: Bartovo děvče Taková normální žlutá rodinka... Americký kultovní animovaný seriál (1994 - 1995)15:55 Námořní vyšetřovací služba XIII (7)
(Navy NCIS XIII) 16 let. Tým vyšetřuje smrt bývalého námořního důstojníka, jehož syn byl před 16 lety obviněn z vraždy a odsouzen.

16:50 Policie v akci -HD
Epizoda: Pardubický kraj Pět soutěžících, pět večeří, menu tradiční i exotická! Reality show Prostřeno! je každodenní návštěvou vašich domovů, přehlídkou tanců kolem plotny, lákavou ochutnávkou, ale i sondou odolnosti zúčastněných.

18:50 Nebezpečné vztahy
Láska je krásná věc. Dokud se nezvrhne v nenávist. Podívejte se s námi na neuvěřitelné životní příběhy, které začínaly jako idylka a v troskách končí v našem studiu (Premiéra)

21:30 Vítězové a poražení
(Any Given Sunday) Oliver Stone boří další mýtus, tentokrát svět amerického fotbalu, v příběhu několika lidí, kteří s tímto sportem spojili svůj život USA 1999, sportovní drama.

14:45 Teorie velkého třesku V (19)
Epizoda: Víkendová vřava Amy by ráda vzala Sheldona na rodinnou akci. Chce všem dokázat, že její nový přítel není imaginární. On by ale radši spolu s ostatními pařil Hvězdné války...16:57 Odpolední Počasí
Sportovní noviny

17:50 Prostřeno! -HD
Česko v přímém přenosu (Premiéra)

19:25 Nebezpečné vztahy
Láska je krásná věc. Dokud se nezvrhne v nenávist. Podívejte se s námi na neuvěřitelné životní příběhy, které začínaly jako idylka a v troskách končí v našem studiu (Premiéra)

00:25 Stará křivda
(Repentance) Úspěšný léčitel duší přijímá do své péče problematického klienta, aniž by tušil, že se jeho léčebné metody obrátí proti němu. USA 2013, drama.

15:10 Teorie velkého třesku V (20)
Epizoda: Porucha transportéru Rajesh už nechce být sám. Požádá rodiče, aby mu domluvili svatbu podle indické tradice. Trefí se mu do vkusu? Americký sitcom (2011). Hrají J. Parsons, J. Galecki, S.17:00 Odpolední Televizní noviny
Zasoutěžte si společně s dvěma týmy, které mají za úkol co nejlépe odhadnout, jak na různé jednoduché otázky z každodenního života odpovědělo sto oslovených Čechů (2017).

18:55 VELKÉ ZPRÁVY
Zprávy z nejzajímavějších záběrů od vás! Díváte se, sledujete, natáčíte a my vše odvysíláme, abyste se mohli opět dívat. Stačí se jen zapojit a sdílet! (Premiéra)

20:15 Záchranáři
Nikdo nezná tenkou hranici mezi životem a smrtí tak dobře jako oni. Záchranáři. V situacích, kdy jde doslova o všechno. Čtyři příběhy, čtyři výjezdy. Buďte s námi u toho! (Premiéra)

02:10 Signál z neznáma
(The Signal) Setkání dvou mladíků a dívky s hackerem, který se jim naboural do počítačového systému, navždy ovlivní jejich dosud normální životy. USA 2014, sc-fi.

15:40 Futurama II (13)
Epizoda: Mafián Bender Bender si v restauraci odpracovává dluh. Hned první večer do podniku vstoupí robomafiánský boss a Bender mu okamžitě padne do oka... Americký kultovní animovaný seriál (1999)17:20 Co na to Češi
Sestřička Helenina mladší sestra Klára se rozhodne stát se policistkou. Helena se jí to snaží rozmluvit.

19:40 Divošky
TOP STAR - vše, co chcete vědět o vašich hvězdách... (Premiéra)

21:20 Katie Fforde: Ztracená v lásce
Úspěšná právnička Alicia a hudebník Will jsou opatrovníky malého Linuse. Zdánlivě nesourodá dvojice, která teprve pochopí, co jeden pro druhého znamenají... Německý romantický film (2016). Hrají U.16:00 Americký chopper VIII (13) -HD
Paul Teutul a jeho synové vyrábějí ty nejvíc cool motorky na míru. Vyžaduje to nejen dobrý nápad a zručnost, ale hlavně pevné nervy. K peprným slovům a šťavnaté hádce totiž pánové nikdy nemají daleko.18:15 Helena (15)
Je období letních veder a hospoda, až na štamgasty, zeje prázdnotou. Lidé jsou na koupalištích a na dovolených. Řeč se stočí k Austrálii, kde v této době slaví Vánoce.

19:55 TOP STAR


23:25 Nebezpečné vztahy
Láska je krásná věc. Dokud se nezvrhne v nenávist. Podívejte se s námi na neuvěřitelné životní příběhy, které začínaly jako idylka a v troskách končí v našem studiu17:00 Top Gear VI
Nejslavnější motoristický magazín světa, který pravidelně sleduje tři sta milionů diváků.18:50 Hospoda (17)
Sportovní noviny, Počasí Pořad je opatřen audiodeskripcí (AD).

20:20 Polda (3) -ST -HD -AD
Epizoda: Noční služba Zdravotní sestru Benetkovou někdo uškrtil. Michal s Andrejem zjišťují, že sestřička se zvlášť zajímala o pacienty, kteří se stali obětí domácího násilí.

00:25 Kurňa, co to je?
Tajemné předměty, písničky pozpátku, pantomima ? tyto i další úkoly si pro své hosty připravili Pavel Zedníček se synovcem Jakubem18:15 Simpsonovi VI (8) -ST -HD
Epizoda: Líza - posila mužstva Taková normální žlutá rodinka... Americký kultovní animovaný seriál (1994 - 1995)19:30 Televizní noviny


21:30 Vůně zločinu (4) -ST -HD
Epizoda: Padělek Navrácení díla význačného malíře z Německa do Ruska se mění ve skandál, když Čichač odhalí, že jde o falzifikát. S kolegou Viktorem se pouští do náročného vyšetřování.

01:55 Exkluziv Kateřiny Brožové
Nahlédněte spolu s námi do světa hvězd a jejich nejbližších S Kateřinou Brožovou do světa hvězd18:40 Simpsonovi VI (9) -ST -HD
Epizoda: Zvrhlík Homer Taková normální žlutá rodinka... Americký kultovní animovaný seriál (1994 - 1995)20:20 Kriminálka Anděl II (11)
Balkánská stopa. Dívka, kterou někdo utloukl nedaleko benzinové pumpy u dálnice, přijela do Prahy odkudsi z turecké Riviery.

22:45 Jak se staví sen - extra -HD
Když se Vendula dozvěděla, že je její vnučka v kojeneckém ústavu, neváhala ani chvilku a vzala si Markétku do pěstounské péče.

02:30 Na plac!
Šance pro herce z ulice19:10 Simpsonovi VI (10) -ST -HD
Epizoda: Dědeček versus sexuální ochablost Taková normální žlutá rodinka... Americký kultovní animovaný seriál (1994 - 1995)21:35 Comeback
Mrtvý muž. Tomi Paci svou kariéru pohřbil už dávno, teď se ale z encyklopedie popu dozvídá, že umřel i fyzicky.

23:50 Policie v akci -HD
Epizoda: Xenofob / Heroin a školačky / Měděný zloděj / Muž před ZŠ Čtyři případy, čtyři lidské osudy. Reální policisté, případy ukazující skutečný život a volání o pomoc

03:10 Julie a Nikolas (37)
Pokračování německého romantického seriálu (2014). Hrají J. Newrkla, J. Hartmann, M. Seefried, N. Warmuth, S. Koch a další19:40 Simpsonovi VI (11) -ST -HD
Epizoda: Strach z létání Taková normální žlutá rodinka... Americký kultovní animovaný seriál (1994 - 1995)22:10 Comeback
Berňák. Tomáš s Marcelkou čekají kontrolu z finančního úřadu. Znamená to prokousat se účetnictvím jejich obchodu, které bohužel po léta vedl Ozzák.

00:45 3 + 1 z Jetelína (15) -HD
Epizoda: EET volá domů Bob se děsí, že jeho podnikání zkrachuje. Do hospody musel pořídit elektronickou pokladnu a nemůže už vůbec šidit.

04:15 Konec vysílání
První televizní zprávy v Česku20:05 COOLfeed -HD
Tvoje voblíbená bedna tě hodlá krmit pořádným žrasem. COOLfeed - to je každodenní nášup novejch repek, minipořadů a tipů ze všech témat, který tě zajímaj (Premiéra)22:45 Kriminálka: Oddělení kybernetiky (8)
(CSI: Cyber I) Do vyšetřování případu zavražděné dívky, která byla před svou smrtí nějakou dobu držena v poutech, je zapojeno oddělení kybernetiky, protože dívčinu sociální stránku kdosi stále aktualizuje.

01:00 Komisař Rex na stopě I (5) -ST -HD
Epizoda: 8, 9, 3 V Římě někdo vraždí ty nejvýše postavené v různých mafiích. Vrah po sobě zanechává kulečníkové koule. Jejich význam však policii uniká... Italský kriminální seriál (2013). Hrají D.

04:50 NAŠE ZPRÁVY
20:15 To nejlepší z Top Gearu: Top 41 (3) -ST -HD
Richard Hammond provází diváky jedenačtyřiceti nejlepšími momenty z uplynulé dekády nejznámějšího motoristického magazínu na světě... Britský motoristický magazín (2013)23:40 Beze stopy III (22)
(Without a Trace III) Jako v zrcadle. Jack vyšetřuje zmizení osamělého starého penzisty, pojišťovacího vyšetřovatele Johna Michaela, který byl unesen v černém sedanu.

02:00 Komisař Rex na stopě I (6) -ST -HD
Epizoda: Vražda v knihovně V knihovně je zavražděna mladá žena. Jediným svědkem celé události je její dcera, která ale kvůli šoku není schopná vypovídat... Italský kriminální seriál (2013). Hrají D.

21:20 Teorie velkého třesku V (21)
Epizoda: Hawkingova excitace Na univerzitu přijíždí světoznámý profesor Hawking a Howard se má postarat o jeho invalidní vozík plný špičkové techniky. Sheldon se ale také touží setkat se svým idolem.00:35 Můj přítel Monk II (11)
(Monk II) Pan Monk a tři koláče. K případu ukradeného auta, jehož majitelku najdou zavražděnou, policie Monka nepřizve.

02:45 Poslední polda II (1)
Epizoda: Vražda na dálku Michael vyšetřuje vraždu na Divokém západě. Jen nejde tak úplně o západ a vlastně ani divoký, je to polorozbořená osada pro pár snílků, kteří žijí jako ve filmu o kovbojích.

21:50 Teorie velkého třesku V (22)
Epizoda: Rozlučkové fiasko Svatba Bernadette a Howarda se blíží. Rajesh proto Howardovi uspořádá nezapomenutelné loučení se svobodou... Americký sitcom (2011). Hrají J. Parsons, J. Galecki, S.01:30 Můj přítel Monk II (12)
(Monk II) Pan Monk a televizní hvězda. Byla zavražděna žena Brada Terryho, hvězdy detektivního seriálu, v okamžiku, kdy herec stojí před domem a rozmlouvá s desítkou novinářů.

03:35 Ano, šéfe!
Epizoda: Motorest Lesní Zátiší - Plzeň Jsme tu proto, abyste v hospodách nejedli blafy! Uvádí Zdeněk Pohlreich

22:20 Partička
Improvizační show, kde je zábava tak hustá, že by se dala krájet.02:10 Námořní vyšetřovací služba XIII (7)
(Navy NCIS XIII) 16 let. Tým vyšetřuje smrt bývalého námořního důstojníka, jehož syn byl před 16 lety obviněn z vraždy a odsouzen.

04:25 Přestávka ve vysílání
Přestávka ve vysílání

23:00 COOLfeed -HD
Tvoje voblíbená bedna tě hodlá krmit pořádným žrasem. COOLfeed - to je každodenní nášup novejch repek, minipořadů a tipů ze všech témat, který tě zajímaj (Premiéra)02:50 Krok za krokem VII
(Step by Step VII) J. T. a Frank se pohádají o dodávku. Karen a Al soupeří, která dřív docílí návštěvy pohledného mladého policisty. Sedmá řada amerického seriálu (1997). Hrají P. Duffy, S. Somers, S.23:10 Americký chopper VIII (13) -HD
Paul Teutul a jeho synové vyrábějí ty nejvíc cool motorky na míru. Vyžaduje to nejen dobrý nápad a zručnost, ale hlavně pevné nervy. K peprným slovům a šťavnaté hádce totiž pánové nikdy nemají daleko.03:20 Co na to Češi
Zasoutěžte si společně s dvěma týmy, které mají za úkol co nejlépe odhadnout, jak na různé jednoduché otázky z každodenního života odpovědělo sto oslovených Čechů (2017).00:10 Partička
Improvizační show, kde je zábava tak hustá, že by se dala krájet.04:00 Ordinace v růžové zahradě 2 (247)
V ráji. Lea chce rozložit manželství Běly a Eduarda. Domluví docentu Valšíkovi místo na prestižním lékařském výzkumu mimo Kamenici a Bělu podporuje v přesvědčení, že o ni její muž ztrácí zájem.00:50 Mistr popravčí (10) -HD
Epizoda: Krev a smír Wilkin se vydává na nebezpečnou výpravu s cílem zachránit mladého chlapce Luku a otce Ruskina, které unesl arciděkan Robinus... Závěr amerického historického seriálu (2015).04:55 Novashopping
02:05 Nejsem do tebe blázen (2) -HD
Epizoda: Bez starostí Jimmy a Gretchen se seznámí na svatbě svých přátel.02:25 Mistr popravčí (10) -HD
Epizoda: Krev a smír Wilkin se vydává na nebezpečnou výpravu s cílem zachránit mladého chlapce Luku a otce Ruskina, které unesl arciděkan Robinus... Závěr amerického historického seriálu (2015).03:35 Nejsem do tebe blázen (2) -HD
Epizoda: Bez starostí Jimmy a Gretchen se seznámí na svatbě svých přátel.03:55 Bylo, nebylo V (15) -HD
Epizoda: Bratři Jonesovi Zatímco se Emma pokouší všem vrátit vzpomínky, Hooka pohlcuje temnota... Americký fantasy seriál (2015). Hrají J. Morrisonová, L. Parrillaová, R. Carlyle a další04:36 Přestávka ve vysílání
Přestávka ve vysílání00:10 Partička
Improvizační show, kde je zábava tak hustá, že by se dala krájet.00:50 Mistr popravčí (10) -HD
Epizoda: Krev a smír Wilkin se vydává na nebezpečnou výpravu s cílem zachránit mladého chlapce Luku a otce Ruskina, které unesl arciděkan Robinus... Závěr amerického historického seriálu (2015).02:05 Nejsem do tebe blázen (2) -HD
Epizoda: Bez starostí Jimmy a Gretchen se seznámí na svatbě svých přátel.02:25 Mistr popravčí (10) -HD
Epizoda: Krev a smír Wilkin se vydává na nebezpečnou výpravu s cílem zachránit mladého chlapce Luku a otce Ruskina, které unesl arciděkan Robinus... Závěr amerického historického seriálu (2015).03:35 Nejsem do tebe blázen (2) -HD
Epizoda: Bez starostí Jimmy a Gretchen se seznámí na svatbě svých přátel.03:55 Bylo, nebylo V (15) -HD
Epizoda: Bratři Jonesovi Zatímco se Emma pokouší všem vrátit vzpomínky, Hooka pohlcuje temnota... Americký fantasy seriál (2015). Hrají J. Morrisonová, L. Parrillaová, R. Carlyle a další04:36 Přestávka ve vysílání
Přestávka ve vysíláníTOPlist